ارائه کننده ماهی سالمون رژیمی

ماهی سالمون یکی از انواع ماهی های آزاد است .ماهی آزاد در حقیقت ماهی است که به تخمگذاری در آب‌های شیرین علاقه‌مند است به همین دلیل بعد از این که در دریا زندگی کرد. برای تولید مثل و تخم گذاری به طرف آب شیرین رودخانه ها حرکت می کند‌ این ماهی ها به خلاف جهت جریان آب شنا می کنند تا خود را به رودخانه برساند.وز، این ماهی ها خواص زیادی دارند، بهتر است که از ماهی سالمون رژیمی برای افرادی که دچار بیماریهای خاص هستند استفاده کنیم.

ارائه کننده ماهی سالمون رژیمی

مشخصات ماهی سالمون رژیمی

مشخصات ماهی سالمون رژیمی

مشخصات ماهی رژیمی این است که این گونه ماهی ها را نباید در روغن سرخ می‌کنیم این خود باعث بیماری‌های بسیاری می‌شود و با چربی بسیاری که دارد باعث بروز بیماری های قلبی عروقی و کبد چرب یا حتی و فشارخون بالا می شود .بنابراین برای اینکه از این عوامل دوره کنیم؛ باید سعی کنیم که ماهی را به صورت رژیمی تهیه کنیم تا از خصوصیات آن به خوبی بتوانیم استفاده کنیم .

یکی از راه هایی که می توانیم ماهی رژیمی تهیه کنیم این است که ماهی سالمون را ابتدا مزه دار کنیم؛ با مقداری آبلیمو، نمک، فلفل سیاه . سپس به مدت دو تا سه ساعت در یخچال می گذاریم .بعد از آن می توانید آنرا داخل فویل گذاشته و در درون فر به دمای ۲۰۰ درجه به مدت نیم ساعت بپزید. این گونه پخت ماهی ها رژیمی هستند و هیچ گونه مواد چربی زایی ندارند که باعث بیماری شود. این گونه روش پخت برای افراد مسن و کودکان توصیه می شود .ماهی رژیمی را نباید سرخ کنیم پس بنابراین افرادی که دوست دارند روی آن کمی برشتگی داشته باشد بعد از عملیات فوق که گفته شد ،می توانند مقدار آن را بر روی گریل در فر گذاشته حالت طلایی رنگ به خود بگیرد .

ماهی سالمون دارای موادی بسیار مغذی است. منبع مناسبی برای دریافت ویتامین ها و امگا ۳ است. ماهی سالمون در کاهش ابتلا به دیابت و مشکلات قلبی و عروقی موثر است.

مرجع فروش ماهی سالمون رژیمی

مرجع فروش ماهی سالمون رژیمی

فروش ماهی سالمون به صورت عمده در حاشیه دریای خزر روی می‌ دهد زیرا که صید این ماهی ها در کنار دریای خزر است. این گونه ماهی ها رنگ صورتی و نارنجی شکل دارند و بیشتر شبیه به گوشت قرمز هستند .

ماهی های سالمون در شمال کشور به دو روش پرورشی و دریایی وجود دارند. که البته قیمت دریای آن به نسبت بیشتر از ماهی های پرورشی است . کارخانجات نیز وجود دارند که در کنار دریای خزر ماهی های صید شده صیادان را به صورت مستقیم می‌خرند و در کارخانه های خود به صورت بسته بندی یا کنسرو شده در اختیار مصرف کنندگان در تمام نقاط کشور می گذارند .همچنین این محصول را به سایر کشورها صادر می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.