ارائه کننده ماهی قزل آلا صورتی

ارائه کننده ماهی قزل آلا صورتی توانست جایگاه خود را در این صنعت محکم کند ، چرا که این ماهی به سرعت توانست طرفداران بیشتری نسبت به قزل آلا سفید پیدا کند . همچنین این ارائه کننده ها ماهی را به صورت تازه و یا منجمد و در بسته بندی هایی با وزن متفاوت در اختیار مشتریان خود قرار میدهد و شما میتوانید آن را یا به صورت پاک شده و یا پاک نشده خریداری کنید.

ارائه کننده ماهی قزل آلا صورتی

خصوصیات ماهی قزل آلا صورتی

خصوصیات ماهی قزل آلا صورتی از خصوصیات ماهی قزل آلا صورتی میتوان به موارد فوق اشاره کرد :

  • این ماهی پرورشی دارای سری گرد و بدنی ضخیم است ،دم آن پهن و مربعی شکل است ، دهان بزرگی دارد که تا کنار چشم هایش کشیده شده است و در آب شیرین و تمیز رشد میکند ، به خاطر نوع تغذیه ی به خصوصی(رنگ دانه های خوراکی و طبیعی ) که دارد ، رنگ صورتی مایل به قرمز دارد و تا حد زیادی شبیه به ماهی سالمون است و البته سرشار از ویتامین A است .
  • فوق العاده خوش طعم و مزه است و تیغ های کمی دارد که به راحتی جدا میشوند.
  • گوشت لذیذ و ترد این ماهی طرفداران زیادی دارد همچنین بوی ضخم این ماهی بسیار کم است و همین امر هم در محبوب شدنش بی تاثیر نیست‌.
  • از دیگر خصوصیات این ماهی این است که شما میتوانید با مصرف منظم این ماهی برای همیشه از شر فراموشی و حواس پرتی نجات پیدا کنید چرا که منبعی غنی از امگا ۳ است و برای کودکان در سن رشد هم بسیار مناسب است.
  • پروتئین بالای ماهی قزل آلا ،آنرا تغذیه مناسبی برای همه سنین خصوصا جوانان و ورزشکاران تبدیل کرده است. از طرفی جیوه ی کم ،این ماهی را به ماهی امن و مطمئن برای مصرف در دوران بارداری تبدیل کرده است چرا که هیچگونه عارضه ای به دنبال مصرف این ماهی برای آنها به وجود نیامده است.

مرجع پخش ماهی قزل آلا صورتی

مرجع پخش ماهی قزل آلا صورتی مرجع پخش ماهی صورتی توانسته که مشتری‌های بسیار زیادی را به خود جذب کند چرا که با وجود کیفیت بالا این ماهی قیمت خیلی خیلی مناسبی دارد و برای مراکز شلوغ مثل : بیمارستان ها ، دانشگاه ها، هتل ها ، رستوران‌ها و سایر مراکزی که در آنجا رفت و آمد بسیار زیاد است ، مهم است که ماهی با کیفیت اما با قیمت مناسبی را خرید کنند و مهم تر از همه اینکه آنها می توانند در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنند و از این مرجع پخش ماهی قزل آلای صورتی مورد نیاز خود را در هر میزان که بخواهند به صورت غیر حضوری خرید کنند و نیاز نباشد که حتما حضوری مراجعه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.