استعلام قیمت ماهی سالمون زنجان

به دلیل وجود رودخانه های آب شیرین فصلی و دائمی در استان زنجان ماهی سالمون زنجان یکی از تولیدات این شهر محسوب می شود. ماهی سالمون که بسیاری به اشتباه آن را با ماهی قزل آلا یکسان می دانند در واقع گونه ای جدا بوده که خواص بسیاری دارد.

استعلام قیمت ماهی سالمون زنجان

بررسی کیفیت ماهی سالمون

بررسی کیفیت ماهی سالمون

ماهی آزاد سالمون وحشی در محیط های طبیعی مانند اقیانوس‌ها، رودخانه‌ها و دریاچه‌ها زندگی می کنند و بسیاری از ماهی های قزل آلا و سالمون که امروزه در سراسر جهان به فروش می رسند در واقع پرورشی هستند.
برای پرورش این ماهی‌ها حوضچه یا مزارعی وجود دارد که غالبا در مناطقی که دارای آب های شیرین و رودخانه های فصلی و به طور کلی محیط مناسب هستند استفاده می شود و تفاوت عمده ماهیان پرورشی با نوع وحشی یا آزاد نوع رژیم غذایی آنها است که در جیره غذایی آنها از چربی و پروتئین زیاد استفاده می شود.
از دیگر تفاوت های گونه های وحشی و پرورشی این است که سالمون وحشی حاوی مواد معدنی بیشتری است در حالی که ماهی پرورشی سالمون دارای ویتامین C، چربی اشباع شده و کالری بیشتری است.
در هنگام خرید یک ماهی سالمون باید مواردی را در نظر داشته باشید برای مثال چشمان ماهی می تواند راهنمای خوبی برای تازگی و کیفیت آن باشد به طوری که هر چه چشمان ماهی شفاف و براق تر باشد می توان گفت ماهی تازه تر است.
مورد دیگر پوست ماهی است که باید براق و مرطوب باشد و فاقد چروک بوده و قابلیت ارتجاعی داشته باشد به طوری که اگر قسمتی از پوست ماهی را فشار دهید سریعا به حالت قبلی خود برگردد و مورد آخر بوی آن است که به هیچ وجه نباید از آن بویی شبیه فاسد شدن و یا ترشیدگی استشمام شود و در آخر رنگ گوشت آن است چرا که متاسفانه برخی از افراد گوشت ماهی قزل آلا را رنگ کرده و تحت عنوان ماهی سالمون به فروش می رسانند.

فروشندگان ماهی سالمون زنجان

فروشندگان ماهی سالمون زنجان

به یمن حضور تکنولوژی و دسترسی اقصی نقاط کشور به اینترنت، خرید و فروش از حالت سنتی فاصله گرفته و به صورت مدرن در آمده به طوری که شاهد رشد 15 درصدی سالانه کسب و کار اینترنتی هستیم.
برای تهیه انواع با مرغوب و کیفیت ماهی سالمون زنجان کافی است کمی در اینترنت جست و جو کنید تا با بهترین مراکز و فروشندگان ماهی زنجان آشنا شوید.
در خرید به صورت مستقیم و آنلاین نه تنها در وقت و هزینه نقل و انتقال شما صرفه جویی می شود بلکه با حذف دست دلالان و واسطه گران از چرخه معیوب اقتصادی در بسیاری از صنایع از جمله شیلات شاهد کاهش هزینه های نهایی محصول سفارش داده خواهید بود که نه تنها این کاهش هزینه به نفع مشتریان خواهد بود بلکه با حمایت از تولیدکنندگان و فروشندگان داخلی باعث رونق کسب و کار آنها و حمایت از چرخه اقتصادی ایران و کاهش واردات و جلوگیری از خروج ارز از کشور خواهید بود.
با توجه به نوسان قیمت در بازار گوشت قرمز و سفید پیش از خرید برای اطلاع از نرخ روز ماهی سالمون می توانید با کارشناسان فروش تماس گرفته و پس از مطلع شدن از قیمت اقدام به ثبت سفارش نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.