بازار عرضه ماهی تازه قزل آلا در مازندران

ماهی های تازه یکی از بهترین منابع غذایی در کشور هستند که می توان انواع تازه آن ها را از شمال تهیه کرد و بهترین گونه آن هم ماهی قزل آلا صید شده در مازندران می باشد.

بازار عرضه ماهی تازه قزل آلا در مازندران به قدری داغ است که این روز ها میزان صید هم بالا رفته و به این ترتیب می توان به راحتی آن ها را مقادیر عمده و بالا از این بازار تهیه نمود.

بازار عرضه ماهی تازه قزل آلا در مازندران

فواید ماهی قزل آلا برای جلوگیری از دیابت

فواید ماهی قزل آلا برای جلوگیری از دیابت

  • ماهی قزل آلا فواید زیادی برای بدن دارد و از جمله فواید مهم آن می توان به درمان و جلوگیری از دیابت اشاره کرد به نحوی که با مصرف آن می تواند حدود چهل درصد از وقوع آن جلوگیری نمود.
  • در واقع این نوع ماهی حاوی موادی مانند پتاسیم است که می تواند از غلظت و تجمع بیش از حد گلوکز در بدن جلوگیری نماید و به این ترتیب فرد دچار قند خون و سپس دیابت نشود.
  • از آن مهمتر اینکه این نوع ماهی حاوی ترکیباتی است که تشابه بسیار زیادی از لحاظ عملکرد با انسولین در بدن داشته و در واقع دیابت می تواند به دلیل ترشح شدن کم یا نشدن انسولین اتفاق بیفتند.
  • در این شرایط قند خون بالا می رود و بهترین راه کار هم مصرف مداوم ماهی قزل آلا است که بتواند گلوکز های اضافی درون خون را جمع کرده و وارد سلول نماید.
  • ترکیبات موجود در فیله ماهی قزل آلا از بخش های ترشح کننده انسولین در بدن محافظت کرده و از تخریب آن ها به دلایل مختلف نظیر بیماری خود ایمنی یا فعالیت رادیکال های آزاد جلوگیری می نماید.

پخش مستقیم ماهی تازه قزل آلا

پخش مستقیم ماهی تازه قزل آلا

  • پخش مستقیم ماهی تازه قزل آلا توسط اولین و بزرگترین پرورش دهنده آن در شمال کشور انجام می شود و به این طریق می توان ماهی های کاملا تازه با کیفیتی صادراتی و درجه یک را بدون واسطه تهیه کرد.
  • بازار ماهی تازه بدون واسطه بسیار داغ است چرا که می توان آنها را با قیمتهایی بسیار پایین تهیه کرد و دیگر نیازی به پرداخت هزینه های گزاف نمی باشد.
  • پخش آن به این صورت که پس از سفارش مشتری و مطابق با سلیقه آن بسته بندی انجام می شود و می توان حین سفارش نوع تمیز و پاک شده آن را سفارش کرد که در این صورت بخش های اضافی ماهی جدا شده و به شکل فیله ماهی به فروش خواهد رفت.
  • انواع منجمد شده آن هم موجود است و توسط ماشین های یخچال دار به کل کشور ارسال می گردد و بنابراین از هر نقطه ایران امکان خرید از این پخش کننده برتر ماهی وجود دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.