تامین کننده ماهی سالمون شمال

ماهی ها جزء مفیدترین و سالم ترین غذا هایی می باشد که مصرف آن برای تمامی گروه های سنی پیشنهاد می شود. ماهی ها دارای چربی های تماما مفید هستند.

مرکز تامین کننده ماهی سالمون شمال، بهترین و با کیفیت ترین ماهی ها را در اندازه های مختلف بزرگ و کوچک و به صورت پاک شده یا همراه با پوست به مشتریان خود عرضه و ارائه می نمایند.

تامین کننده ماهی سالمون شمال

طرز پخت ماهی سالمون شمال

طرز پخت ماهی سالمون شمال

تمامی ماهی های موجود در دنیا دارای دستور پخت ویژه و مخصوص به خود می باشند تا طعم و بافت گوشت خود را حفظ کنند و در عین حال شکل خود را نیز نگه دارد و در هنگام پخت از هم باز نشوند.

پخت ماهی سالمون شمال نیز دارای دستور ویژه پخت می باشد و باید به تمامی مراحل آن توجه داشت. این ماهی را به دو روش کبابی و سرخ شده می توان طبخ کرد:

برای کبابی کردن ماهی های سالمون تنها کافی است که ماهی ها را کامل شسته و سپس از قسمت شکم آن ها برش طولی و عمیق ایجاد کرده و ماهی را کامل از هم باز کنید و در در توری مخصوص طبخ ماهی قرار داده و روی آن فقط چند قطره آبلیمو تازه ریخته و روی ذغال کبابی کنید.

برای سرخ شدن ماهی های سالمون ابتدا باید آن ها را به خوبی شسته و ‌پوستش را با کمک تیغ جدا کرده و ماهی را به سه قسمت برش دهید. سپس ماهی برش داده شده را برای مدت ۴ ساعت در مخلوط زعفران، پیاز، سير، زردچوبه و آبلیمو گذاشته و سپس آن ها را در آرد غلتانده و سپس در زرده تخم مرغ گذاشته و برای نیم ساعت سرخ نمایید و در هنگام سرخ کردن به این نکته توجه داشته باشید که در طرف به مدت یکسانی سرخ شوند.

خرید ماهی سالمون شمال

خرید ماهی سالمون شمال مرکز خرید ماهی سالمون شمال، بهترین و با کیفیت ترین ماهی ها را در اندازه و سایز های مختلف و همچنین به صورت پوست شده و یا پوست نشده را به مشتریان و متقاضیان خود عرضه می کنند. قیمت نهایی این ماهی ها به دو عامل مهم بستگی دارد که در اینجا به بررسی آن ها می پردازیم:

اولین عامل تعیین کننده در قیمت ماهی ها، اندازه و سایز آن ها است. به هر میزانی که ماهی بزرگ تر باشد و بافت گوشتی بیشتری داشته باشد، به همان میزان قیمت آن افزایش می یابد.

دومین عامل تعیین کننده نرخ ماهی، نحوه خرید است. ماهی هایی که به صورت پاک شده به فروش می رسند نسبت به نوع پاک نشده و کامل و درسته قیمت گران تری خواهند داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.