توزیع کننده ماهی سالمون اردبیل

ماهی سالمون که به عنوان یکی از بهترین و مغذی ترین غذا های دریایی در تمام دنیا شناخته می شود، چند سالی است که در داخل کشور ما و در استان اردبیل پرورش یافته و سپس در بازار های داخلی توزیع می شود.

شرکت های اصلی توزیع کننده ماهی سالمون اردبیل بهترین نمونه های این آبزیان را از تولید کننده ها خریداری نموده و سپس در شعب مختلف خود در سطح کشور عرضه می نمایند.

توزیع کننده ماهی سالمون اردبیل

خصوصیات ماهی سالمون اردبیل

خصوصیات ماهی سالمون اردبیل به نظر برخی از مصرف کننده ها و فروشنده های ماهی، ماهی سالمون از نظر شکل ظاهری شباهت بسیار زیادی با ماهی قزل آلا دارد، اما تفاوت اصلی آن ها در رنگ گوشت این دو ماهی است که در سالمون گوشت به رنگ صورتی دیده می شود و در قزل آلا کرمی است.

به علاوه گوشت این ماهی دارای فواید و خواص بسیار زیادی می باشد، که با قزل آلا قابل مقایسه نیست و برخی از خصوصیات ماهی سالمون شامل موارد زیر هستند:

  • گوشت ماهی سالمون سرشار از اسید های چرب امگا3 و امگا6 است و این مواد تاثیر بسیار زیادی بر روی سلامتی دستگاه قلب و عروق انسان می گذارند.
  • این محصول سرشار از فسفر است و به همین دلیل می تواند موجب افزایش قشر خاکستری رنگ مغز انسان شده و در نتیجه قدرت حافظه را تا حد زیادی افزایش دهد و از بروز آلزایمر جلوگیری کند.
  • گوشت و روغن این ماهی دارای مقدار زیادی ویتامین دی است، که در کنار کلسیم موجود در بافت آن به استحکام هر چه بیشتر بافت های استخوانی انسان و جلوگیری از ابتلا به نرمی و پوکی استخوان کمک می کند.
  • این محصول غذایی مقدار زیادی ید در داخل خود دارد، که موجب تنظیم ترشحات غده تیروئید می شود.

ارائه ماهی سالمون اردبیل

ارائه ماهی سالمون اردبیل شرکت های ارائه ماهی اردبیل نمونه های مختلفی از این آبزیان از جمله ماهی سالمون را در حجم بسیار زیادی از مراکز پرورش ماهی خریداری می کنند، سپس به صورت کلی یا جزئی و با نرخ مقرون به صرفه ای به دست مصرف کننده ها می رسانند.

این شرکت ها به دلیل عرضه کردن محصول به صورت مستقیم و بدون واسطه و در حجم عمده، سود خیلی کمی برای فروش آن در نظر می گیرند و این مساله از نظر اقتصادی برای مصرف کننده ها صرفه بیشتری دارد.

در ضمن از روش های مختلفی هم برای فروش ماهی سالمون استفاده می شود، که یکی از آن ها به کار گیری درگاه های فروش آنلاین می باشد و در این راستا ما نیز در این عرصه گام نهاده ایم و این محصول را از طریق این وب سایت به شما عزیزان ارائه می دهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.