توزیع کننده ماهی سالمون تازه

ماهیان آزاد ماهی هایی هستند که به تخم گذاری در آب های شیرین علاقه دارند ازین جمله ماهی ها می توان به ماهی سالمون اشاره کرد.

گوشت بدنی ماهی سالمون تازه صورتی رنگ است. ازین بایت که امگا 3 و پروتیین زیادی دارد طرفداران زیادی نیز به خود جذب کرده است.

ماهی سالمون اصلی برای مصرف خانگی در سایز های ۲ و ۳ کیلویی به صورت تازه و منجمد شده موجود می باشد. همچنین این نوع ماهی جزء پرفروش ترین ماهی ها در بسیاری از کشورها به حساب می آید. ماهی سالمون اصلی در آب های اقیانوس اطلس پرورش داده می شود.

توزیع کننده ماهی سالمون تازه

خصوصیات ماهی سالمون تازه

خصوصیات ماهی سالمون تازه در این مطلب به بررسی خواص ماهی سالمون که یکی از محبوب ترین و پرخاصیت ترین ماهی‌ها می باشد خواهیم پرداخت؛ ما را تا آخر همراهی کنید.

ماهی سالمون از دسته ماهی‌ های آزاد محسوب می شود. کم کالری ولی سرشار از پروتئین، اسید چرب امگا 3، کلسترول مفید و ریز مغذی‌ هایی نظیر ید، فسفر، کلسیم، سدیم، پتاسیم، سلنیوم، آهن، ویتامین آ، ب، د و غیره می باشد.این ویتامین های موجود در ماهی سالمون تازه به فردی که قصد لاغری دارد کمک بسیاری می کند.

همچنین از بروز سکته قلبی و لخته شدن خون و نوسان زیادی ضربان قلب جلو گیری می کند.همچنین برای جلوگیری از سرطان ها ازجمله سرطان سینه مفید است و برای عملکرد بهتر مغز و حافظه پیشنهاد می شود و به توصیه پزشکان برای کودکان نیز مقوی می باشد نا گفته نماند که از پوکی استخوان نیز جلوگیری میکند.

از خصوصیات ماهی تازه می توان به روشن بودن و درخشش رنگ پوست ماهی اشاره کرد، آبشش های ماهی تازه بسته به نوع ماهی باید به رنگ صورتی یا قرمز باشد، گوشت شکمی ماهی تازه سفت است به طوری که اگر انگشت بزنید به ماهی سریع به حالت اول خود برگردد، همچنین بوی ماهی تازه بوی جلبک دریایی میدهد و همه‌ی مواد مغذی و معدنی را دارد.

ارائه ماهی سالمون تازه

ارائه ماهی سالمون تازه سالیانه چند هزار تن ماهی به کشور های حاشیه کشور عزیزمان ایران فرستاده می شود.و بازار صادارت ماهی در کشور ما رونق فراوانی دارد. البته در سالهای اخیر به دلیل شرایط نوسانات ارز در کشور قیمت ماهی نیز سیر صعودی داشته است.

اما ارائه ماهی سالمون به دو صورت پرورشی و دریایی است که در بازار ها بفروش می رسد. قیمت فروش ماهی پرورشی سالمون از نوع دریایی آن ارزان تر است همچنین صادرات ماهی سالمون دریایی نسبت به نوع پرورشی آن کمتر است.

این مجموعه بر این امید است که با فروش بهترین و مرغوب ترین و صد البته تازه ترین نوع ماهی سالمون رضایت مشتری خود را جلب کند.

ازین که ما را تا پایان این مطلب یاری کردید تشکر فراوان داریم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.