خرید ماهی پرورشی صادراتی

ماهی پرورشی در انواع مختلفی می باشد که می‌توان با کیفیت ترین آن را به صورت عمده به کشورهای دیگر صادر کرد. خرید ماهی پرورشی صادراتی باید از مراکز معتبر فروش این محصول صورت گیرد تا از تازه بودن ماهی ها و کیفیتشان اطمینان حاصل نمود. این ماهی ها خصوصیاتی دارند که خریداران آن باید آنها را مورد توجه قرار دهند. در این مقاله به خصوصیات ماهی های پرورشی صادراتی و بازار پخش آن ها در ایران خواهیم پرداخت.

خرید ماهی پرورشی صادراتی

خصوصیات ماهی پرورشی صادراتی

خصوصیات ماهی پرورشی صادراتی ماهی های پرورشی صادراتی در انواع مختلف و با نام های متفاوت شناخته می شوند که با توجه به نیاز بازار و میزان درخواست مشتری پرورش آنها در مراکز معتبر صورت می گیرد. یکی از این ماهی های پرورشی ماهی آمور می باشد که گوشت آن بسیار لذیذ است و یکی از پرفروش ترین ماهی ها محسوب می شود. ماهی قزل آلا نیز از دیگر ماهی های صادراتی است که قیمت نسبتا مناسب تری دارد.

ماهی کپور و سالمون از انواع ماهی های صادراتی هستند که کیفیت بسیار بالایی دارند که این از خصوصیات ماهی پرورشی می باشد به همین دلیل هم تقاضا برای آن ها زیاد است. از خصوصیات این ماهی ها می توان به چرب بودن آنها اشاره کرد که در بعضی از کشورها خواهان بسیاری دارند. به همین دلیل هم تولید ماهی کپور و سالمون در ایران افزایش پیدا کرده است و تقریباً بیشترین تولید را نسبت به دیگر انواع ماهی ها دارند.

تمامی ماهیان پرورشی صادراتی در مراکز بهداشتی و مجهز به آزمایشگاه‌های پیشرفته پرورش پیدا می کنند و قبل از ارسال به دیگر کشورها مورد آزمایش قرار می گیرند. این آزمایشات به جهت مطمئن شدن از کیفیت گوشت ماهی و سالم بودن آن می باشد که به مشتری و خریداران عمده این محصولات این اطمینان را می دهد که ماهی ها مرغوب و با کیفیت هستند.

بازار پخش ماهی پرورشی صادراتی

بازار پخش ماهی پرورشی صادراتی بازار پخش ماهی پرورشی صادراتی همیشه مورد توجه سرمایه گذاران بوده است به این دلیل که بازاری پر رونق و پر سود برای پرورش دهندگان ماهی می باشد. فروش ماهی های صادراتی در در حجم بالا صورت می‌گیرد که معمولاً توسط کشورهای همسایه ایران خریداری می شود. البته سال هاست که شاهد خریداری انواع محصولات از جمله ماهی ها توسط کشور‌های دورتر می باشیم که این باعث ارزآوری و اشتغال زایی جوانان ایرانی می شود.

شرکت عرضه کننده انواع ماهی صادراتی پرورشی می باشد که رزومه قوی در این حوزه دارد. این مجموعه با داشتن افرادی مجرب و متخصص در امر صادرات توانسته است محصولات خود را به کشورهای بسیاری ارسال کند. پخش ماهی صادراتی توسط این مرکز با بهترین کیفیت و داشتن گواهی سلامت با قیمت مناسب به فروش میرسند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و مشاوره تخصصی دریافت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.