سفارش ماهی سفید کیلویی

یکی از خوراکی های خوشمزه و عالی و درجه یک که سرشار از امگا۳ و امگا۶ می باشد و در دریا و ها رودخانه یافت می شود ماهی است. ماهی ها انواع مختلفی دارند مثل ماهی سفید، قزل آلا، کپور و کفال و خاویار دیگر ماهی ها. ماهی ها طرفداران زیادی دارند به خصوص ماهی سفید، ماهی سفید در مناطق شمالی کشور به خصوص در دریای خزر یافت میشود. ماهی سفید کیلویی به دیگر استان هایی که سفارش داده اند فرستاده میشوند.

سفارش ماهی سفید کیلویی

راهنمای انتخاب ماهی سفید

راهنمای انتخاب ماهی سفید برای خرید و انتخاب ماهی سفید باید هوشیاری بسیار بالایی داشته باشید زیرا ماهی سفید در استان گیلان و در دریای خزر وجود دارد پس در شمال کشور بسیار رایج است. اگر قصد خرید ماهی سفید را دارید می توانید به این استان سفر کنید و یا توضیحات و مشخصات ماهی سفید را در پایین مطالعه کنید.

این ماهی ها دارای گوشت بسیار خوشبو و مطبوعی می باشند. همچنین اندازه ی ماهی سفید با دیگر ماهی های گوناگون بسیار تفاوت دارد و طول آن ها به اندازه ای حدود ۲۰ یا۳۰ و حتی ۴۰ هم میرسد. و در شکم اکثر ماهی های سفید ماده، تخم وجود دارد که بسیار گران است و طرفداران زیادی دارد.

در هنگام خرید باید توجه داشته باشد که گول حرف های فروشنده را نخورید و انگشتتان را به ماهی فشار دهید اگر ماهی سفید نرم بود یعنی تازه نیس و اگر سفت و محکم بود یعنی تازه و نو است. ماهی سفید دارای پولک بسیار زیادی می باشد و قسمت سر آن داری خار می باشد.

ماهی ها ی سفید که به صورت کیلویی فروخته می شوند بسیار با ارزش تر از ماهی های بسته بندی شده است، و ماهی هایی باید انتخاب شود که دارای طول بیشتری باشد زیرا ماهی سفید پهنای زیادی ندارد و امروزه ماهی های پرورشی استخری زیادی وجود دارند که شبیه ماهی سفید می باشند و افراد زیادی فریب حرف های فروشنده را می خورند.

قیمت ماهی سفید کیلویی

قیمت ماهی سفید کیلویی قیمت ماهی های سفید ممکن است هم به صورت دانه ای باشد و هم به صورت کیلویی. قیمت ماهی سفید کیلویی به فروشنده آن بستگی دارد زیرا ممکن است هر فروشنده ای با توجه به یکسری هزینه هایی که برای به دست آوردن این ماهی های سفید انجام داده اند، قیمت گذاری کنند.

یکی دیگر از عواملی که تاثیر می گذارد روی قیمت ماهی کیلویی، صید بی رویه و کمیاب شدن ان گونه ماهی است. برخی ها قیمت ماهی را کیلویی ۳۰ یا ۳۵ هزارتومان و یا بیشتر یا کمتر انتخاب میکنند. و معمولا قیمت ها فاصله چندانی با یک دیگر ندارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.