عرضه ماهی کپور صادراتی

عرضه ماهی کپور صادراتی با کیفیت بالا باعث شد که توجه خریدارن عمده ی زیادی را به خود جلب کند و بتواند در این زمینه از بسیاری از رقبای خود پیشی بگیرد . البته که طبیعتا شما با خرید بیشتر و کلی تر از این عرضه کننده ها میتوانید قیمت کمتری را هم بپردازید و تخفیف بیشتری بگیرید . عرضه کننده ماهی کپور به دلیل قیمت مناسب و مرغوبیت بالا توانست توجه بازار های خارجی را هم به خود جلب کند.

عرضه ماهی کپور صادراتی

ویژگی ماهی کپور صادراتی

ویژگی ماهی کپور صادراتی از ویژگی ماهی صادراتی کپور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • همه چیز خوار است و در آب های گرم رشد می کند و امروزه در مناطق مختلفی از کشور هم پرورش داده می شود و از آنجایی که قیمت بسیار مناسبی دارد ، همه به راحتی میتوانند آن را تهیه و مصرف کنند، البته ناگفته نماند که این ماهی بوی ضخم خیلی کمی دارد و طعمی فوق العاده خوش مزه ، که همین موارد در محبوبیت این ماهی بسیار تاثیر گذار بوده است.

این ماهی نه فقط در ایران بلکه در همه جای دنیا هم بخاطر طعم و مزه ی خوب و هم بخاطر ویژگی بی نظیرش بسیار محبوب است برای مثال از دیگر ویژگی های خوب این ماهی این است که:

  • برای افرادی که خواهان سلامتی و تناسب اندام و کاهش چربی بدن و البته کاهش چربی خون خود هستند بسیار ارزشمند است ، چرا که کالری کم و چربی کم و طبیعی آن از بروز این مشکلات جلوگیری می کند.
  • یکی دیگر از ویژگی های این ماهی امگا ۳ فراوانش برای رشد کودکان مناسب و همچنین در بزرگسالان هم از ابتلا به آلزایمر جلوگیری می کند . البته این ماهی با داشتن مقدار زیاد ویتامین و پروتئین برای تقویت و بهبود سیستم ایمنی هم بسیار مفید است.

فروشندگان ماهی کپور صادراتی

فروشندگان ماهی کپور صادراتی فروشندگان ماهی کپور امروزه در اکثر شهرهای کشور وجود دارند که ماهی ها را در سایز ها و اندازه های مختلف و با قیمت های مناسب و متفاوت در فروشگاه های خود دارند و همین امر موجب شده که افراد با نیاز های مختلف که به آنجا مراجعه می کنند دست خالی از آنجا بیرون نیایند و بتوانند ماهی کپور مورد نیاز خود را با هر قیمتی پیدا کنند.

مقصد فروش، این فروشندگان ماهی کپور صادراتی به طور عمده، کشور روسیه ، کویت و… است که این صادرات توسط ماشین های مخصوص و سردخانه دار انجام میشود و ماهی ها به صورت تازه هستند و همراه با قالب های بزرگ یخ و یا پودر یخ حمل میشوند . آنها با فروش و صادرات کلی محصولات خود در زمان کم به سود زیادی دست پیدا میکنند و طبیعی است که برای فروش و صادرات بیشتر تلاش کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.