عرضه کننده ماهی سالمون شمال

ماهی سالمون شمال از گونه ماهیان قزل آلا است که با توجه به طعم لذیذ و خواص متعدد، دارای مشتریان فراوانی می باشد. عرضه کننده ماهی سالمون شمال با بهره گیری از منابع آب سرشار و اقلیم مناسب در شهرهای این خطه، تولید مرغوب ترین سالمون های پرورشی در کشور را انجام می دهد. عرضه سالمون های پرورشی بطور مستقیم و از طریق فروش اینترنتی نیز صورت می گیرد.

عرضه کننده ماهی سالمون شمال

خصوصیات ماهی سالمون شمال

خصوصیات ماهی سالمون شمال سالمون شمال از گونه ماهیان قزل آلای رنگین کمانی است. از خصوصیات ماهی شمال می توان به رنگ نارنجی و متفاوت آن اشاره کرد.

ماهی سالمون ظاهری کشیده داشته و بر روی سطح پوست حیوان خال های سیاهی پوشیده شده است. قیمت سالمون شمال از دیگر ماهی ها بیشتر بوده و بصورت پرورشی نیز تولید می شود. بدیهی است نوع دریایی آن در مقایسه با نوع پرورشی گرانتر است.

در ایران بیشتر سالمون ها از نوع آتلانتیک هستند. هرچند انواع دیگری از سالمون مانند خال قرمز، ژاپنی، سالمون صورتی، قزل طلایی و کوه ونیز در کشور پرورش داده می شود.

از مهمترین خصوصیات ماهی سالمون شمال اندازه آن است که در نمونه بالغ بین ۹۰ تا ۱۰۵ سانتی متر طول و ۸ تا ۱۳ کیلوگرم وزن دارد.

سالمون شمال منبع غنی ویتامین های E و D است. پروتئین های فراوان و اسیدهای چرب امگا ۳ در این ماهی به آن ارزش غذایی بالا و خاصیت ضد سرطانی داده است.

ماهی سالمون شمال بوی بدی ندارد. فلس های آن کاملا به هم چسبیده است و به راحتی از پوست جدا نمی شود. درصورتیکه فلس های سالمون به راحتی جدا شد، نشان دهنده کهنه بودن ماهی است.

سالمون تازه نیز مانند دیگر ماهی ها با فشار دست حالت فرورفتگی پیدا نمی کند.

فروش ماهی سالمون شمال

فروش ماهی سالمون شمال فروش ماهی سالمون از طریق مراکز عمده فروشی صورت می گیرد.

این ماهی به شکل تازه و یا منجمد در سراسر کشور قابل خریداری است. بهترین فروشندگان سالمون تازه همان تولیدکنندگان شهرهای ساحلی هستند. با خرید مستقیم از تولیدکنندگان می توان ماهی با کیفیت بالا و قیمتی کمتر از بازارهای خرده فروشی تهیه کرد.

تعدد مراکز پرورش ماهی سالمون شمال و فعالیت شرکت های تجاری آبزیان در سراسر کشور موجب دسترسی آسان مصرف کنندگان به این نوع ماهی شده است. تمامی این مراکز، امکان فروش حضوری، تلفنی و یا اینترنتی را برای مشتریان فراهم کرده اند.

موارد زیادی در قیمت گذاری سالمون شمال دخالت دارد. به عنوان مثال زنده یا غیر زنده بودن ماهی، بدون سر و دم یا همراه با سر و دم بودن، اندازه جثه ماهی، نحوه صید و تازگی از جمله مهمترین معیارهای قیمت گذاری سالمون هستند.

اگر ماهی با قایق یا قلاب صید شود در مدت یک روز به دست مشتری می رسد. اما کشتی یک ماه و لنج یک هفته زمان نیاز دارد تا ماهی را به مراکز توزیع برساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.