فروشنده عمده ماهی زبیدی ارزان در رشت

گوشت ماهی از جمله گوشت های سفید و بسیار ارزشمند به شمار می رود که در ایران بیش تر در شمال کشور مانند رشت پرورش می یابند و یکی از انواع آن هم زبیدی نام دارد.

فروشنده عمده ماهی زبیدی ارزان در رشت، این ماهی را به شکل های فرآوری شده یا بدون فرآوری شده به فروش می رساند و به دلیل کیفیت بالا مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.

فروشنده عمده ماهی زبیدی ارزان در رشت

مزایای ماهی زبیدی برای سلامت مغز

مزایای ماهی زبیدی برای سلامت مغز مصرف ماهی زبیدی فواید بسیاری برای بدن دارد و بسیاری از تاثیرات آن بر روی سلامت مغز می باشد که در ادامه به شکلی مختصر به آن می پردازیم؛

  • این نوع ماهی ها حاوی امگا سه هستند و این نوع اسید چرب ضروری علاوه بر تاثیری که بر روی قلب دارد، در عملکرد مغز هم تاثیر گذار بوده و می تواند آن را بهبود بخشد.
  • مقادیر بالایی فسفر دارد و در واقع در هیچ ماده غذایی به اندازه آن فسفر یافت نمی شود و با مصرف ماهی می توان مقادیر بالایی از آن را وارد بدن کرده و مشاهده شده که مصرف آن در کودکان یادگیری را به طور معنی داری افزایش خواهد داد.
  • علاوه بر این فسفر ماهی می تواند در دوران پیری و بالا رفتن سن هم از آلزایمر جلوگیری کند به طوری که نتایج تحقیق های بسیاری نشان داده افرادی که به طور مرتب ماهی زیبدی مصرف می کنند، حدود چهل درصد کمتر دچار آلزایمر خواهند شد.
  • تاثیر دیگر مصرف این نوع ماهی بر مغز این است که از تحریک بیش از حد آن ها جلوگیری کرده و میزان ابتلا به استرس، اضطراب و افسردگی را به شدت کاهش خواهد داد.

مراکز عرضه عمده ماهی زبیدی ارزان

مراکز عرضه عمده ماهی زبیدی ارزان

  • مراکز عرضه عمده ماهی زبیدی ارزان در شمال کشور فراوان بوده و از طریق آن ها می توان با کیفیت ترین نوع آن را تهیه نموده و مصرف کرد.
  • در این مراکز عرضه، ماهی بسته بندی ارائه می گردد و از طریق آن می توان ماهی های بهداشتی و تمیز شده ای را خریداری کرد که قیمت های مناسبی هم دارند.
  • فروشنده ماهی زبیدی در این مراکز عرضه در تلاش است که هم آن ها را به شکل تازه و تمیز شده و هم به شکل منجمد شده به فروش برساند.
  • گفتنی است که این ماهیان معمولا غضروف های ریز و زیادی مثل ماهی های دیگر ندارند و به همین جهت میزان خرید آن ها هم افزایش پیدا کرده است.
  • پس از انجام سفارش ماهی ها جهت ارسال آماده می شوند و معمولا حمل رایگان آن ها به وسیله خودرو های مخصوص حمل و یخچال دار صورت می گیرد که سبب ماهی ها سالم به دست خریدار برسند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.