فروشنده ماهی منجمد بسته بندی

فروشنده ماهی منجمد بسته بندی آن ها را در اندازه ی مختلف سالم و یا تیکه شده و پاک شده یا پاک نشده در کارتون ها و یا پلاستیک های شفاف به خریداران ارائه میکند. از آنجایی که این ماهی ها اکثرا پاک شده هستند و دیگر نیاز نیست که ما برای پاک کردن آنها وقت صرف کنیم و همچنین هزینه ی بسته بندی و نگهداری هم دارند ، نسبت به سایر روش های فروش در بازار ،تا حدی با قیمت بالاتری به فروش میرسد.

فروشنده ماهی منجمد بسته بندی

خصوصیات ماهی منجمد بسته بندی

خصوصیات ماهی منجمد بسته بندی خصوصیات ماهی منجمد چیست و چگونه باید بسته بندی شوند ؟

  • در ابتدا باید ذکر کنم که بسته بندی آن باید سالم باشد و پارگی نداشته باشد چرا که اگر پاره شده باشد امکان فساد ماهی بخاطر ورود هوا و سایر آلودگی به آن وجود دارد و همچنین باید شفاف باشد که ماهی درون آن قابل دیدن باشد.
  • جنس بسته بندی باید طوری باشد که رطوبت آب و سایر مایعات به داخل آن نفوذ نکند .
  • ماهی درون بسته بندی باید بوی بد و زننده نداشته باشد ، خشک و سفت نشده باشد ، تغییر رنگ نداده باشد و در تمام قسمت ها یک رنگ باشد . همچنین ماهی باید پولک نداشته باشد و کاملا پاک شده و تمیز باشد.

از خصوصیات دیگر ماهی منجمد بسته بندی این است که : نه تنها خواصش را حفظ میکند ، بلکه بخاطر بسته بندی بودنش اجازه ی ورود آلودگی ها هم به آن وجود ندارد. و البته با توجه به اینکه امروزه اکثر خانم ها شاغل هستند و ممکن است که با کمبود وقت برای پاک کردن ماهی روبه رو باشند ،ماهی منجمد پاک شده می تواند برای آنها انتخاب مناسبی باشد.

عرضه کننده ماهی منجمد بسته بندی

عرضه کننده ماهی منجمد بسته بندی عرضه کننده ماهی منجمد بسته بندی امروزه در اکثر شهرهای کشور وجود دارد ، که ماهی ها را در سایز ها و اندازه ها و بسته بندی های مختلف و با قیمت های مناسب و متفاوت در فروشگاه های خود دارند و همین امر موجب شده که افراد با نیاز های مختلف که به آنجا مراجعه می کنند دست خالی از آنجا بیرون نیایند و بتوانند ماهی منجمد مورد نیاز خود را پیدا کنند.

آن ها همچنین امکانات متفاوتی را برای عرضه ماهی منجمد فراهم کرده اند که شما اگر نمی توانید حضوری مراجعه کنید و یا زمان کافی برای خرید حضوری را ندارید به صورت غیر حضوری ، اینترنتی و یا تلفنی بتوانید سفارش خود را ثبت کنید و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید و البته در آنجا بعد از دیدن ماهی و مطمئن شدن از کیفیت ، مبلغ لازم برای خرید آن را پرداخت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.