فروش مستقیم ماهی سالمون طلایی

یکی از روش هایی که تولید کنندگان انواع ماهی سالمون طلایی به منظور ارائه هر چه بیشتر و سریع تر محصولات تولیدی خود در نظر گرفته اند فروش مستقیم این محصول می باشد. از جمله مزایایی که این روش عرضه ماهی سالمون طلایی دارد این است که تولید کننده با حذف واسطه ها مستقیما صاحب سود حاصل از فعالیت تولیدی خود شده و از طرفی متقاضیان از پرداخت هزینه های نسبتا گزاف واسطه گری معاف بوده و محصول را با قیمت مناسب تری خریداری می نمایند

فروش مستقیم ماهی سالمون طلایی

خواص ماهی سالمون طلایی

خواص ماهی سالمون طلایی

ماهی تازه سالمون طلایی از جمله پروتئین های دریایی بسیار مغذی است که مصرف آن ها برای بدن فواید سرشاری دارد؛ در ذیل به برخی از مهم ترین و مشهود ترین خواص ماهی سالمون طلایی به اختصار اشاره می نماییم:

  • این محصول حاوی مقادیر قابل توجهی از عناصر طبیعی از جمله ید می باشد که باعث می شود بسیاری از پزشکان به بیمارانی که از بیماری هایی چون گواتر که از کمبود ید ناشی می شوند توصیه کنند که مصرف سالمون طلایی را حداقل هفته ای یک مرتبه فراموش نکنند.
  • گوشت تازه سالمون هایی از این نوع دارای درصد بالایی روغن امگا3 و چربی مفید هستند که برای درمان بسیاری از بیماری های کبدی و نیز جهت کاهش میزان چربی خون و التیام درد های مفصلی بسیار مناسب می باشند.
  • مصرف روزانه یا هفتگی این محصول مقوی قلب و سیستم گردش خون بوده و به حفظ بافت عضلات و ماهیچه ها کمک می کند از این رو بسیاری از سالمندان که به بیماری کم کاری عضلات یا ضعف عضلانی دچار هستند می بایست این محصول شگفت انگیز را در برنامه غذایی خود بگنجانند.
  • اگر کودکی در منزل دارید که چهره ای رنگ پریده و جسمی لاغر اندام دارد بهتر است مصرف سالمون را در برنامه غذایی او گنجانده و در کوتاه مدت متوجه تغییر رنگ چهره و چاق تر شدن او شوید.

بازار عرضه ماهی سالمون طلایی

بازار عرضه ماهی سالمون طلایی

با توجه به کیفیت بسیار بالایی که انواع سالمون های طلایی دارند متقاضیان بی شماری در گوشه و کنار کشور مایل به استفاده از این محصول در برنامه غذایی هفتگی خود می باشند که این امر منجر به رونق بازار خرید و فروش این گروه از پروتئین های دریایی شده است.

البته این گرمی و رونق بازار منحصر به داخل کشور نبوده و حجم زیادی از نیاز متقاضیان در بازار های خارجی نیز توسط شرکت تولید کننده این نوع ماهی ها تامین می گردد تا جایی که می توان گفت سالانه حجم گسترده ای از سالمون های طلایی تولید داخل از طریق مرز ها از کشور خارج شده و در اختیار متقاضیان خارجی قرار می گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.