فروش مستقیم ماهی سفید دودی

ماهی از جمله آبزیانی است که رژیم غذایی اکثر جوامع قرار دارد. علت این امر نیز وجود خواص و ارزش غذایی بالایی است که این آبزی دارد. ماهی دارای انواع مختلفی است که با توجه به عوامل گوناگون به اسم های مختلف نام گذاری می گردد. ماهی سفید یکی از انواع ماهیانی است که در بازار عرضه می گردد، فروش مستقیم ماهی سفید دودی از روش های مختلف صورت می گیرد. امروزه فروش اینترنتی این محصول با ارزش از جمله راه های عرضه ماهی سفید به صورت مستقیم می باشد.

فروش مستقیم ماهی سفید دودی

طرز تهیه ماهی سفید دودی

طرز تهیه ماهی سفید دودی ماهی دودی یکی از خوشمزه ترین غذا های منطقه شمال کشور می باشد که با روش مخصوص به دست می آید. ماهی سفید دودی را می توان یکی از سالم ترین غذا ها دانست و از آن در رژیم غذایی مختلف استفاده می شود. در این مطلب به طرز تهیه ماهی سفید دودی می پردازیم.

برای تهیه ماهی سفید دودی نیاز به یک ماهی متوسط می باشد که دارای بدنی سالم باشد. بعد از پاک کردن ماهی آن را در ظرف آب نمک گذاشته تا بدن ماهی کاملاً نمکی گردد. این کار چند روز به طول می انجامد. سپس با استفاده از ساقه های برنج دهان ماهی پر می شود تا تمام آب بدن کشیده شود.

بعد از این مرحله ماهی سفید داخل اتاق های دود گذاشته شده و به مدت یک هفته به صورت آویزان دود داده می شود. البته این کار چند روز به طول می انجامد و هیزم هر سه الی چهار ساعت یک بار آتش زده می شود تا دود به صورت مستمر در اتاق جریان داشته باشد. بعد از این مرحله ماهی سفید دودی آماده می شود.

بازار عرضه ماهی سفید دودی

بازار عرضه ماهی سفید دودی بازار عرضه ماهی سفید دودی به علت ارزش غذایی بالای این محصول از رونق خوبی برخوردار است. امروزه بازار عرضه ماهی دودی از راه های مختلف می باشد که عرضه اینترنتی مناسب ترین و آسان ترین راه می باشد. عرضه کننده ماهی سفید دودی برای توزیع و پخش گسترده این محصول در سراسر کشور و تسهیل در خرید آن توسط مشتریان اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی در فضای مجازی نموده است.

در این فروشگاه مجازی که به عنوان بازار عرضه غیر حضوری نیز شناخته می شود انواع ماهی سفید دودی به صورت بسته بندی های کاملاً بهداشتی عرضه شده و ضمن ارائه اطلاعات و مشخصات در خصوص آن زمینه خرید غیر حضوری نیز برای مشتریان و مصرف کنندگان فراهم نموده اند. این اقدام سبب شده تا واسطه ها و دلال ها در بازار و چرخه عرضه حذف شده و محصول مستقیماً در اختیار خریداران قرار گیرد.

خریداران و مشتریان نیز با اطمینان از کیفیت و مرغوبیت ماهی سفید دودی و دارا بودن استاندارد ها و تاییدیه های لازم آن را به قیمت مناسب و ارزان تر و به صورت مستقیم و بدون واسطه سفارش و خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.