فروش مستقیم ماهی کپور تازه در بازار عمده

ماهی های کپور یکی از محبوب ترین ماهی آب شیرین می باشند که معمولا فروش آن ها هم به صورت فیله و هم به صورت پاک نشده بوده و در مواردی هم به شکل منجمد شده به بازار ها ارائه می گردد.

فروش مستقیم ماهی کپور تازه در بازار عمده به قدری افزایش یافته است که سبب شده امکان خرید آن ها در مقدار های کیلویی فراهم گردد و از طرفی بتوان با کیفیت ماهی های پرورشی را در مقدار های بالا خریداری نمود.

فروش مستقیم ماهی کپور تازه در بازار عمده

خواص ماهی کپور تازه برای کاهش حمله قلبی

خواص ماهی کپور تازه برای کاهش حمله قلبی ماهی کپور تازه خواص بیشماری دارد که یکی از آن ها مربوط به کاهش حمله قلبی می باشد؛

  • از جمله خواص مهم این نوع ماهی این است که به واسطه داشتن اسید های چرب اشباع شده توانایی کمک به عملکرد صحیح قلب دارد و این اسید های چرب می توانند پمپاژ قلب را افزایش دهند.
  • ماهی کپور به دلیل این که در آب های شیرین پرورش می یابند، می توانند حاوی مس باشند که در روان سازی خون بسیار موثر بوده و به این ترتیب در کاهش حمله های قلبی بسیار موثر خواهند بود.
  • یکی از تهدید کنندگان اصلی که سبب بروز حمله قلبی می شود، لخته های خون است که به دلایل مختلفی ممکن است در خون ایجاد شوند و به منظور جلوگیری از آن ها مصرف روزانه این نوع ماهی بسیار توصیه شده و به واسطه آن می توان به راحتی از بروز این بیماری ها پیشگیری کرد.
  • برخی ممکن است که دچار اسپاسم عضله قلب و حمله شوند که در این افراد بهتر است رژیم های غذایی حاوی فیله ماهی کپور پیاده شود تا میزان کلسیم افزایش و انفباضات به درستی انجام گردند.

عرضه بدون واسطه ماهی کپور تازه بسته بندی

عرضه بدون واسطه ماهی کپور تازه بسته بندی عرضه ماهی کپور تازه بسته بندی به صورت بی واسطه توسط اولین و بزرگ ترین پرکرش دهنده و صید کننده این ماهیان آب شیرین انجام می گیرد و با توجه به این که واسطه ای در کار نیست، به راحتی می توان آن ها را در قیمت های مناسب تهیه نمود.

ماهی تازه شمالی که توسط این عرضه کننده ارائه می شود، در شکل های مختلفی است و اغلب به شکل پاک شده و کاملا تمیز و بدون استخوان می باشند.

البته در صورتی که سفارش مشتری ماهی درسته و کامل باشد به همین طریق فروخته شده و از لحاظ قیمت تفاوتی ندارند چرا که پاک کردن ماهی برای مشتریان کاملا رایگان انجام می شود.

می توان آن ها را در مقدار های مختلفی سفارش داده و حتی در تناژ های بالا هم این مجموعه می تواند آن ها را تامین کند و قیمت پایین تری هم نسبت به بقیه خواهند داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.