قیمت خرید ماهی سالمون شمال

یکی از پرطرف دارترین ماهی های آزاد در بین مردم، ماهی سالمون شمال می باشد که،به دلیل مرغوبیت و گوشت و طعم لذیذی که دارد بسیار جایگاه ویژه ای در سبد خرید خانوار ها دارد.

این موضوع باعث شده است فروش این گونه ماهی بسیار پر رونق باشد. برای خرید ماهی سالمون شمال می توان به مراکز توزیع ماهی های شمال و جنوب مراجعه کرد و اقدام به خرید نمود.

قبلا ماهی سالمون در کشور فقط از ونه صادراتی بود و بخاطر هزبنه های اضافی واردات مقرون به صرفه نبود،اما امروره به دلیل پرورش و تولید آن در شمال کشور به راحای و مقرون به صرفه تر و تازه تر می توان خریداری کرد.

قیمت خرید ماهی سالمون شمال

مشخصات ماهی سالمون شمال

مشخصات ماهی سالمون شمال

ماهی سالمون شمال یکی از مرغوب ترین و لذیذ ترین ماهی های ایرانی محسوب می شود و جز ماهیان آزاد به شمار می آید. قبلا ماهی سالمون به صورت وارداتی در کشور ما عرضه می شد،اما امروزه با توجه به حمایت ها و استقبالی که انجام شده است، در کشورمان اقدام به پرورش و تولید و فروش ماهی سالمون شمال نموده اند.

برای خرید ماهی سالمون شمال باید مشخصات ماهی سالمون را دانست،ماهی سالمون شبیه ماهی قزل آلا می باشد و باید در تشخیص و خرید آن دقت کرد. ماهی سالمون شنال بدنی دوکی شکل و کشیده دارد و و گوشت آن نارنجی رنگ می باشد و همچنین گوشت آن بسیار نرم و مرغوب می باشد.

البته نباید از خواص منخصر به فرد این ماهی چشم پوشی کرد،چرا که ارزش غذایی بالای آن، باعث پر رونق شدن بازار پرورش و خرید و فروش آن شده است.

فروش ماهی سالمون شمال

فروش ماهی سالمون شمال

  • ماهی سالمون قبلا که فقط گونه های وارداتی آن عرضه می شد اکثرا باید از طریق وبسایت های فروش اقدام به خرید می شد که خرید نوع وارداتی ماهی سالمون به دلیل هزینه های حمل و نقل و واردات همچنین مدت زمانی که طول می کشید تا به دست مشتریان برسد علاوه بر اینکه مقرون به صرفه نبود، ماهی با کیفیت نسبت به سایر ماهی های تازه نبود.
  • اما در حال حاضر با توجه به اینکه امکان پرورش آن در کشور فراهم شده است می توان به مرکز های خرید و فروش ماهی در جنوب و شمال کشور مراجعه نمود و در محل فروش ماهی شمال،اقدام به خرید ماهی تازه با کیفیت دلخواه و تازگی روزانه و همچنین قیمتی بسیار مقرون به صرفه تر کرد.
  • البته بجز شمال و جنوب کشور،مراکز دیگری نیز برای فروش ماهی سالمون شمال به دلیل دسترسی راحت به شمال و تهیه این گونه ماهی برای فروش می باشد که به راحتی می توان جست و جو کرد و آدرس آن ها را یافت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.