قیمت ماهی سالمون وارداتی

ماهی سالمون یکی از ماهی هایی است که به شدت در ایران پرطرفدار است و از آن جایی که به میزان کمی در داخل کشور پرورش داده می شود، این روز ها انواع وارداتی این ماهیان نیز در بازار های داخلی یافت می شود.

قیمت ماهی سالمون وارداتی نسبت به قیمت ماهی هایی که در داخل کشور هستند، اندکی ارزان تر بوده و خرید عمده آن بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود و می توان به این روش قیمت آن ها را کاهش داد.

قیمت ماهی سالمون وارداتی

کیفیت ماهی سالمون وارداتی

کیفیت ماهی سالمون وارداتی کیفیت ماهی سالمون وارداتی به شدت بالا بوده و در ادامه به بررسی کیفیت آن پرداخته خواهد شد؛

  • می توان مشاهده کرد که فیله آن ها بسیار نرم بوده و کاملاً تازه نگه داشته شده است که دلیل آن نگهداری مناسب در دما های پایین است.
  • استخوان و غضروف های این ماهی های وارداتی کامل از آن جدا شده و همین باعث شده که مصرف آن بسیار آسان تر می گردد و بتوان در غذای اصیل مانند قلیه ماهی از آن استفاده کرد.
  • راه دیگری که بتوان کیفیت ماهی ‌ها را مورد سنجش قرار داد این است که رنگ فیله آن ها مایل به صورتی بوده بیش از حد سفید رنگ نیست و نشان می ‌دهد که فیله اصل سالمون است.
  • همچنین کیفیت ماهی وارداتی از آن جایی مشخص می‌ شود که طعم نامطبوعی نداشته و تنها بوی دریا بدهد، از طرفی در درون بسته بندی آن به هیچ وجه خونابه مشاهده نمی شود و این نشان می ‌دهد که آن ماهی در اثر بالا یا پایین شدن دما دچار فساد نشده است و همچنین هم باعث می شود که ماهی های وارداتی به شکل پاک شده باشند.

خرید ماهی سالمون وارداتی

خرید ماهی سالمون وارداتی خرید ماهی سالمون وارداتی از این مرکز امکان پذیر است و جزو مجموعه‌ ای می باشد که توانسته است این ماهی ها را به میزان انبوه و عمده به کشور وارد کند.

در هنگام خرید علاوه بر نکاتی که گفته شد باید به این مورد توجه کرد که حتماً از یک مرکز معتبر تهیه شود تا بتوان از کیفیت و اصالت کالا اطمینان حاصل نمود.

این مجموعه وارداتی نیز با توجه به این که دارای بالاترین میزان سابقه در فروش بهترین ماهی های سالمون وارداتی هستند، توانسته اعتماد بسیاری از خریداران را جلب کرده و به این طریق میزان خرید آن ها را افزایش دهد.

بسته بندی ماهی ها بسیار مناسب بوده و به صورت پاکت های وکیوم شده است و به راحتی می توان آن ها را به صورت غیر حضوری سفارش داد و اگر در تعداد بالا سفارش داده شود هزینه ارسال دریافت نشده و رایگان خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.