لیست قیمت ماهی سفید گیلان

دریای خزر یکی از بزرگترین مناطق جهان است که در آن انواع و اقسام ماهیان و موجودات دریایی زندگی می کنند و به همین دلیل در بازار ماهی و شیلات شهرهای شمالی شاهد نمونه های مختلفی از آنها می باشیم. یکی از بهترین نوع این محصولات که همواره از بازار خرید بسیار خوبی برخوردار می باشد ماهی سفید است. برای اطلاع از لیست قیمت ماهی سفید گیلان با کارشناسان مجموعه اینترنتی ما تماس حاصل فرموده و پس از کسب اطلاعات لازم سفارش خود را به صورت عمده ثبت نمایید.

لیست قیمت ماهی سفید گیلان

مشخصات ماهی سفید باکیفیت

مشخصات ماهی سفید باکیفیت یکی از بهترین و مهمترین ماهیانی که در دریای خزر یافت می شوند ماهی سفید است. شاید برای شما نیز جالب باشد بدانید که ماهی سفید یکی از پرطرفدارترین و لذیذترین غذاهای دریایی است که مردم شمال کشورمان از آن استفاده می نمایند.

در این قسمت به برخی از مهمترین مشخصات ماهی باکیفیت سفید اشاره می کنیم:

  • این ماهی از دسته ماهیان استخوانی و از تیره کپور ماهیان به شمار می رود.
  • قسمت پشت این ماهی دارای رنگ تیره بوده، دو طرف آن به رنگ نقره ای روشن می باشد و در قسمت شکم آن رنگ سفید را مشاهده می کنیم.
  • این ماهی 5 باله دارد که دو باله آن بر روی سینه، دو باله بر روی شکم و یک باله بر روی پشت آن قرار دارد.
  • وزن آن به صورت میانگین یک کیلو و 100 گرم می باشد، البته در برخی از موارد ممکن است وزن آن به 4 کیلوگرم نیز برسد.
  • گوشت این ماهی بسیار لذیذ و خوشمزه است و می توان توسط آن انواع و اقسام غذاهای دریایی مانند سبزی پلو با ماهی، قلیه ماهی، ماهی کبابی و … را طبخ نمود.

ارائه کننده ماهی سفید گیلان

ارائه کننده ماهی سفید گیلان این روزها در کشورمان مراکز مختلفی در زمینه فروش و ارائه ماهی سفید گیلان به فعالیت مشغول بوده و این غذای دریایی مقوی و عالی را در اختیار خریداران و علاقمندان به غذاهای دریایی قرار می دهند.
یکی از نکته های بسیار جالبی که در مورد ماهی سفید وجود دارد این است که این ماهیان یکی از بهترین و راحت ترین گزینه ها برای صید به شمار می روند، زیرا آنها خیلی سریع همه چیز را می خوردند و در طعمه اسیر می شوند.
خوشبختانه تعداد آنها نیز در دریای خزر بسیار زیاد است و همین امر سبب شده است که ما در بازارهای ارائه دهنده انواع ماهیان و غذاهای دریایی همواره ماهی سفید را مشاهده کنیم که با قیمت مناسب و به صورت کاملاً تازه ارائه می شود.

معمولاً این ماهیان از ابتدای تابستان تا آخر زمستان در آبهای دریای مناطق شمالی کشورمان صید می شوند و سپس در تمامی شهرهای کشورمان عرضه می گردند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.