مرجع فروش ماهی کپور اهواز

ماهی یکی ار مهم ترین مواد غذایی است که وجود آن در برنامه غذایی هر فرد ضروری است چون ارزش غذایی و خواص و فواید عالی آن برای بدن لازم است. یکی از انواع ماهی ماهی کپور است کپور معمولی گونه ای از ماهیان است که در انواع آب های شیرین از جمله رود ها دریاچه ها سد ها آب گیر ها و تالاب ها یافت می شود کپور بزرگ ترین گونه ماهی آب شیرین است که در تمام نقاط دنیا پرورش داده می شود. ماهی کپور اهواز از جمله ماهیانی است که در ایران پرورش داده می شود شکل زیبا قیمت مناسب و ارزش غذایی آن باعث شده طرفداران زیادی در ایران و در دنیا پیدا کند.

مرجع فروش ماهی کپور اهواز

مشخصات ماهی کپور باکیفیت

مشخصات ماهی کپور باکیفیت ماهی های کپور انواع مختلفی دارند و همه چیز خوار هستند مواد اصلی موجود در ماهی کپور عبارت اند از ویتامین ها پروتئین آهن فسفر کلسیم انرژی و چربی است.

از جمله خواص ماهی کپور می توان به موارد زیر اشاره کرد امگا سه موجود در آن باعث کاهش خطر بروز بیماری های قلبی و کاهش فشار خون کاهش وزن رشد مغز افزایش قد جلو گیری از سرطان روده بزرگ و پروستات کاهش خطر ابتلا به آرتریت سلامت چشم ها کمک به حفظ جوانی کنترل کلسترول کاهش خطر انسداد عروق مغزی دارا بودن خاصیت ضد التهابی تقویت سیستم ایمنی بدن بهبود عملکرد دستگاه گوارش کنترل بیماری های مزمن کمک به خواب بهتر بهینه سازی سطح هورمون ها و تحریک عملکرد شناختی.

ماهی کپور باکیفیت ویژگی هایی دارد این ماهی از نوع ماهیانی اتی که از کف تغذیه می کند و تا حدود زیادی طعم و کیفیت آن به نوع تغذیه آن بستگی دارد این ماهی از کرم حشرات و توده های جانوری تغذیه می کند که اگر در کنار این ها از غذا های کنسانتره برای تغذیه کپور استفاده شود طعم دل پذیر تری از گوشت ماهی را رقم خواهد زد.

برای پرورش ماهی کپور شرایطی لازم است مثلا کیفیت و کمیت آب دمای مناسب که بین بیست و پنج تا بیست و هفت درجه سانتی گراد است تنظیم میزان املاح آب اکسیژن محلول سختی مناسب آب که حدود صد تا سیصد میلی گرم در لیتر بر حسب کربنات کلسیم است جنس خاک استخر تغذیه ماهی کپور که به دو دسته غذای طبیعی و غذای ترکیبی یا دستی تقسیم می شود.

لیست قیمت ماهی کپور اهواز

لیست قیمت ماهی کپور اهواز لیست قیمت ماهی کپور به روز است و قیمت این ماهی متناسب با کیفیت و وزن ماهی متفاوت و متغیر است. ایران دارای بهترین انواع و اقسام ماهی ها می باشد بهترین نوع ماهی کپور در مازندران است که کیفیت و قیمت مناسبی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.