مرکز خرید ماهی کپور بسته بندی

ماهی کپور یک نوع از ماهی های دریای خزر بشمار می آید.این نوع ماهی داری طعم ومزه بسیار خوبی است .ماهی کپور از دانه ها و دیگر گیاهان موجود در بستر دریا تغذیه می کند . وزن این نوع ماهی در برخی موارد به ۸ کیلو نیز می رسد .امروزه ماهی های موجود در بازار به صورت بسته بندهای بهداشتی عرضه می شود .ماهی کپور بسته بندی با کیفیت بالا را می توان از سایت ما خریداری کنید .

مرکز خرید ماهی کپور بسته بندی

مشخصات ماهی کپور بسته بندی

مشخصات ماهی کپور بسته بندی ماهی کپور و خاویار طلایی معمولا در آب های شیرین یافت می شود این نوع ماهی به دلیل کیفیت بالای که دارد مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است . استقبال مشتری باعث شده که نسبت عرضه به تقاضا کاهش یابد .بنابراین تولید کنندگان به فکر پرورش مصنوعی این نوع ماهی افتاده اند .کیفیت و مرغوبیت این نوع ماهی با نوع طبیعی که از دریا گرفته می شود تفاوت چندانی ندارد.

ماهی کپور دارای خصوصیات منحصر به فرد خود می باشد .در دریای خزر و دریای جنوب این نوع ماهی یافت می شود که هر کدام خصوصیت مربوط به خود را دارد . در اینجا به چند مورد اشاره می کنیم.

ماهی کپور دارای پولک های درشت و همچنین به رنگ خاکستری می باشد .در صورت خرید آن به صورت کامل از روی خصوصیات ظاهری می توان آن را تشخیص داد .اما امروزه همه نوع ماهی از جمله ماهی کپور تمیز شده ، برش داده شده در بسته بندی های یک کیلوی و چند کیلوی به صورت بهداشتی در فروشگاهای بزرگ و کوچک عرضه می گردد .

مشخصات ماهی بسته بندی را می توان از روی اتیکت های که بر روی بسته بندی نصب می شود بدست آورد .تاریخ مصرف ،نوع ماهی، تاریخ صید ،علامت استاندار،وزن و قیمت از جمله مشخصاتی است که باید بر روی بسته بندی ماهی درج شده باشد .زیرا امروزه بخاطر رقابتی شدن این کار خریداران سراغ محصولی می روند که از هر نظر اطمینان داشته باشند .

سفارش ماهی کپور بسته بندی

سفارش ماهی کپور بسته بندی همانطور که میدانیم ماهی کپور و ماهی دریایی در شمال و جنوب کشور صید و پرورش داده می شود . بنابراین در تمام نقاط کشور در دسترس نمی باشد .اما امروزه با گسترش حمل و نقل و استفاده از یخچال های مخصوص جهت حمل مواد غذایی این شرایط فراهم شده است تا ماهی از شمال یا جنوب کشور به تمام نقاط کشور فرستاده شود .

ماهی کپور با کمک صنعت بسته بندی این امکان را فراهم آورده است که در سفره تمام مردم قرار گیرد .مصرف کننده می تواند با سفارش اینترنتی بهترین ماهی را در کمترین زمان ممکن به صورت بهداشتی درب منزل فراهم کند .برای سفارش ماهی کپور به صورت بسته های یک کیلوی و غیره می توانید به ساسیت ما مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.