مرکز پخش ماهی جنوب کوچک

بر خلاف تصور، برخی افراد که شمال کشور را با ماهی آن می شناسند. در قسمت جنوب کشور، نیز ماهی های فراوانی برای صید وجود دارد که یک نوع آن ماهی جنوب کوچک نام دارد. به دلیل آن که ماهی جنوب کشور از ارزش و خواص غذایی فراوانی برخوردار است و مصرف آن طرفداران بسیاری را مجذوب خود کرده است. در کشور، مرکز پخش ماهی جنوب کوچک به صورت گسترده، در حال فعالیت می باشد.

مرکز پخش ماهی جنوب کوچک

روش پخت ماهی جنوب

روش پخت ماهی جنوب چنان چه جزء آن دسته افرادی هستید که به خوردن ماهی جنوب کوچک علاقه دارید. آیا از روش پخت ماهی جنوب اطلاعی دارید؟ این روش پخت را از افراد جنوبی می توانید، پرس و جو نمایید و یا همراه ما باشید تا در مورد پخت ماهی جنوب اطلاعاتی به شما ارائه دهیم.

  • در ابتدا باید به این نکته اشاره کرد که ماهی جنوب کوچک، به صورت تازه باید طبخ شود تا از طعم لذیذی برخوردار باشد. در جنوب پخت ماهی به نوع های گوناگونی صورت می گیرد که یک نوع پخت ماهی جنوب از سیر، سبزی های معطر تازه و پیاز و در صورت تمایل از تمبر هندی نیز استفاده می شود.
  • به طوری که تمبر هندی را خیسانده و پیاز و سیر و سبزی ها را با هم تفت داده و پس از آن، رب و آب تمبر هندی را به مواد افزوده و می گذاریم تا پخته شود. پس از این مرحله، ماهی را اضافه می کنید تا با مواد ترکیب و نرم شود.
  • در جنوب کشور، ماهی به صورت سرخ کرده و یا سوخاری نیز استفاده می شود و یا برخی افراد آن را به صورت کبابی می پزند.

توزیع کننده ماهی جنوب کوچک

توزیع کننده ماهی جنوب کوچک در صید انواع ماهی جنوب کشور، صیادان بسیاری مشغول به کار هستند و این امر سبب کاهش نرخ بیکاری در جنوب کشور شده است. این صیادان تلاش می کنند تا تازه ترین ماهی جنوب کوچک را صید و به توزیع کننده ماهی جنوب کشور با قیمتی مناسب و ارزان تر از بازار به فروش رسانند. در صورت خرید مستقیم و عمده، از توزیع کننده ماهی در تازه بودن و قیمت آن به شما تضمین داده می شود، علاوه بر آن که دست دلالان و سودجویان نیز در بازار ماهی کوتاه خواهد شد.

با وجود آن که قسمت جنوب کشور، از ماهی های فراوانی صید می شود. در بازار ماهی، قیمت ها بسیار گوناگون است. این قیمت ها بر اساس تازه گی ماهی جنوب کوچک، وزن و بسیار دیگر از موارد طبق تعرفه مشخصی تعیین و سپس برای فروش روانه بازار می شود. به دو صورت باز و بسته بندی، ماهی جنوب کوچک در بازار عرضه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.