پخش کننده ماهی پرورشی ارزان

ماهی پرورشی ارزان بیشتر به صورت فله و کیلویی در بازار برای متقاضیان خرید این محصول عرضه می شود با این حال مراکز فروش دیگری هم در سطح شهر و هم در سایت (خرید اینترنتی ) وجود دارد .

حالا به نظر شما میزان ویتامین های موجود در ماهی پرورشی در مقایسه با ماهی دریا بیشتر است یا کمتر؟ باور غلطی که بین مردم رواج دارد این است که میزان ویتامین های ماهی دریا بسیار بیشتر از سایر ماهی ها می باشد اما همانطور که گفته شد این یک باور غلط است و ویتامین های موجود در مرغوب ترین ماهی های دریا در ماهی پرورشی نیز وجود دارد.

پخش کننده ماهی پرورشی ارزان

کیفیت ماهی پرورشی ارزان

کیفیت ماهی پرورشی ارزان ماهی پرورشی نیز مانند ماهی دریای مزایا و مشکلات خود را در مورد مواد غذایی برای مصرف کننده دارد و با اینکه میزان امگا ۳ (که یک اسید لازم برای بدن انسان است و آن را باید از طریق مواد غذایی به بدن بدهیم) ماهی دریا بیشتر از ماهی پرورشی است اما گاهی توصیه می شود که به جای ماهی دریایی ماهی پرورش مورد استفاده قرار گیرند به طور مثال برای بانوان باردار چون ممکن است ماهی دریای آلوده باشد توصیه می شود که از ماهیان پرورشی مثل ماهی قزل آلا که دارای امگا ۳ و پروتئین بیشتری است و همچنین آلوده نبودن ان توسط پزشکان و متخصصان تغذیه بیشتر تضمین شده است. بنابر مطالب گفته شده همیشه کیفیت ماهی ارزان پایین نیست و این ماهی ها در اولویت های پایین تر نسبت به ماهیان گران قیمت قرار ندارند.

عرضه ماهی پرورشی ارزان

عرضه ماهی پرورشی ارزان ماهی کپور یا ماهی آمور ارزان ترین ماهی پرورشی است که به علت طعم متبوع جزو پرفروش ترین انواع ماهی در کشور عزیزمان ایران شناخته شده است. عرضه ماهی پرورشی بیشتر در مکان های است که پرورش دهنده و تولید کننده ماهی به آنجا دسترسی بیشتری دارند یا آنجا هستند.

ماهیان شمال کشور مخصوصاً استان گیلان که در زمینه پرورش فعالیت بیشتری دارند انواع ماهی های پرورشی تولید شده را به کشورهای همسایه از جمله عراق با میزان بالا صادر می کنند شایان ذکر است که قسمت قابل توجهی از این میزان صادرات مربوط به ماهی کپور یا آمور که از ماهیان مرغوب پرورشی به شمار می‌رود است.

از سری اقدامات لازم برای صادرات ماهی بسته بندی ماهی و فرآوری آن است که برای اینها باید مجوزات و استانداردهای لازم توسط سازمان استاندارد کسب شود و بسته بندی ها با توجه به نوع درخواست کشور وارد کننده محصول متفاوت است و ممکن است به صورت بسته بندی وکیوم قیمت محصول را بالا میبرد باشد و یا اینکه با خالی کردن شکم ماهی و قرار گرفتن ماهی ها درون جعبه انجماد ثانویه درون تونل‌های کاهش دما و انجماد صادر می‌شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.