پخش کننده ماهی کپور ریز

کپور ماهی همه چیزخواری است و عاشق زندگی در آبهای شیرین و آبهای گرم ، آرام و گیاهی است. ماهی کپور از میکروب های خود به عنوان کرم ، کرم خاکی ، سخت پوستان ، حشرات کودک ، لاشه حیوانات ، تخم مرغ ماهی و حتی نوزادان خود استفاده می کند. از این رو شرکت ما پخش کننده ماهی کپور ریز می باشد و این محصول را با قیمت خوبی به بازار توزیع می شود.

پخش کننده ماهی کپور ریز

مشخصات ماهی کپور ریز

مشخصات ماهی کپور ریز مشخصات ماهی کپور ریز: این ماهیان همه چیزخوار هستند و میکروارگانیسم ها ، کرم ها ، سخت پوستان ، حشرات نوزاد ، لاشه حیوانات ، تخم های ماهی و حتی نوزادان را مصرف می کنند. در دمای زیر 7 درجه سانتیگراد ، آنها به طور دسته جمعی خواب زمستانی می کنند. در آب شیرین زندگی می کند و آبهای گرم ، آرام و کاشته شده را دوست دارد. چهار نوع کپور را می توان با توجه به محل قرار گیری فلس ها بر روی بدن تشخیص داد:

1) کپور فلس: کپور که بدن آن کاملاً با فلس پوشیده شده باشد. 2) کپور آینه ای: داشتن مقیاس های آینه ای شکل نامنظم. 3) کپور یک ردیف از مقیاس ها را می سازد: یک ردیف مقیاس در امتداد خط جانبی وجود دارد و همه آنها یک اندازه هستند. 4) پوست یا کپور برهنه: بدون فلس یا با مقیاس کم. گزارش شده است که طول عمر این ماهی 45-50 سال است و وزن نمونه های آن می تواند تا 30 کیلوگرم باشد.

گونه های پر رنگ و رنگارنگ به کپور صورتی معروف هستند. تقریباً همه چیز را می خورد و تقریباً همه غذای اصلی آن کرم ها ، حشرات ، لاشه حیوانات ، تخم ماهی و حتی کودک خودش برای تغذیه (سبوس گندم ، نارگیل) است که در ته حوض ماهی زندگی می کند. تفاوت و بسیاری چیزهای دیگر) ماهی کپور با توجه به مقیاس خود به 4 نوع تقسیم می شود. 1- کپور فلس: این گونه دارای بدن کامل و فلس است.

2 – کپور چرمی: برهنه ، بدون فلس یا تعداد کمی (نمونه های این ماهی می تواند تا 30 کیلوگرم وزن داشته باشد و در گزارشات 40 تا 50 سال زندگی کرده باشد) 3 – مقیاس های تک ردیف کپور: مقیاسی موازی با حاشیه دارد و همه آنها یکسان هستند) 4- کپور آینه ای: این نوع ماهی نیز فلس های نامنظم و آینه ای دارد. اصلی ترین و اساسی ترین عامل در پرورش ماهی میزان اکسیژن موجود در آب است.

غلظت اکسیژن در ماهیان گرمابی کمتر از یک میلی گرم در لیتر است که در صورت ادامه ، معمولاً کشنده است که در روزهای گرم ، در شرایط استرس ، ماهی ضعیف و هنگامی که ماهی بدون اکسیژن است بیشتر مشاهده می شود. حساس تر بودن خطرناک است. مرگ ها معمولاً در اوایل صبح یا شب اتفاق می افتد. ماهی ها در ورودی آب جمع می شوند ، به سطح بالا می آیند و هوا را می بلعند و در صورت ادامه این امر ، بی حال می شوند و می میرند.

مرکز خرید ماهی کپور ریز

مرکز خرید ماهی کپور ریز شرکت ما به عنوان مرکز خرید ماهی کپور ریز این محصول را با بسته بندی متنوع و قیمت به روز به سراسر کشور توزیع می کند به طوری که حتی به کشورهای دیگر هم این محصول را صادر می کند. از این رو شما خریداران محترم می توانید جهت اطلاعات بیشتر درباره قیمت نهایی این محصول و نحوه صادرات آن به سایت رسمی شرکت ما مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.